::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Out For Blood


::
REŻYSERIA::


::SCENARIUSZ::


::MUZYKA::


::ROK::


::CZAS TRWANIA::


::OBSADA::
 

::PLUSY::
+ Wampiry
+ Początek filmu
+ Cała reszta
+ Aktorstwo


::MINUSY::
- Mało wspólnego z horrorem
- Efekty specjalne, muzyka
- Nuda

::OCENA FILMU::
4/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


OUT FOR BLOOD

 

Hank jest doświadczonym policjantem, jednak jego życie prywatne legło w gruzach, gdy opuściła go żona. Zaczyna prowadzić śledztwo w sprawie zniknięcia studentki, dlatego w tej sprawie wybiera się do klubów. Spotyka tam ładną dziewczynę, która zabiera go na własną imprezę. Okazuje się ona niezłą orgią. Jednak sprawa nabiera na akcji gdy okazuje się, że większość członków balangi nie są ludźmi...

"Out For Blood" przedstawia historię mężczyzny, który zostaje ugryziony przez mistrza - wampira. Jednak to nie jest typowa opowieść o wampirach, ponieważ Hank po ukąszeniu przez krwiożerczą bestię zapowiada, że nie ustanie dopóki ich nie zabije. Początek filmu zapowiada, że zobaczymy kolejny ekranizację a tu po bardzo dobrym początku następuje prawie godzinny przestój, żeby na końcu zobaczyć dwadzieścia minut akcji, która nie zaskakuje nas swoją efektywnością. Fabuła nie jest do końca przemyślana. Film zaliczony jest do horroru a tu nagle trzydzieści minut z filmu grozy. W dodatku w "Out For Blood" można zobaczyć także sceny erotyczne, które miały poprawić ogólny wizerunek a tego nie uczyniły.

Efekty specjalne pokazane w "Out For Blood" niczym nowym nas nie zaskakują. Powiedziałbym, że są kiepskie, dobre efekty specjalne tutaj nie istnieją. Muzyka stoi na bardzo słabym poziomie, większość dźwięków nie pasuje do akcji. Choć początkowo muzyka daje o sobie znać, to później staje się coraz gorsza. Gra aktorów stoi na dobrym poziomie, przynajmniej dzięki niej film przybiera na wartości.

"Out For Blood" jest kolejnym filmem opowiadającym historię o wampirach. Jest on kiepsko przedstawiony z wielu przyczyn. Za dużo tutaj nudnych i przestudiowanych wielokrotnie scen. Film polecam jedynie zagorzałym fanom wampirów, ponieważ fan horroru będzie nie usatysfakcjonowany z tej ekranizacji.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::