::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Krzyk 3

::
REŻYSERIA::
Wes Craven


::SCENARIUSZ::
Kevin Williamson


::MUZYKA::
Marco Beltrami

::ROK::
2000

::CZAS TRWANIA::
118 min.

::OBSADA::
Neve Cambell
David Arquette
Courtney Cox
Scott Foley
Matt Keslar

::PLUSY::
+ Bardzo dobry slasher
+ Aktorstwo, muzyka, efekty specjalne
+ Fabuła
+ Klimat

::MINUSY::
- Małe nieistotne błędy

::OCENA FILMU::
8,5/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


SCREAM 3

 

"Część pierwsza ustala zasady,
Cześć druga je nagina
W trzeciej wszystko jest możliwe"

Sidney po przerażających wydarzeniach przenosi się do Kalifornii, gdzie wiedzie ciche i spokojne życie. W tym samym czasie w Holywood zaczynają się pracę nad kolejna częścią " Ciosu". Wszystko układa się wspaniale dopóki nie zaczynają ginąć aktorzy. Wtedy powracają wszyscy bohaterowie z poprzednich części by sprawdzić co się dzieje . I taki był plan zabójcy. Zabić tych którzy przeżyli.

Kolejna trzecia część niesamowitego slashera jakim jest "Scream". Część ta kryje w sobie najwięcej tajemnic i powoli odsłania także te z poprzednich. Dowiemy się tu naprawdę dziwacznych rzeczy o naszych bohaterach . Aktorstwo w filmie jak zawsze bardzo dobre, nasi starzy znajomi z poprzednich części z nowymi fryzkami i nie tylko. Dochodzą także nowi aktorzy, no jak zawsze, trochę chowają się w cieniu wielkich gwiazd Screamu ale także ich dostrzegamy. Jak można nie dostrzec blondynki która spanikowana o mały włos sama się nie zabija? Muzyka w filmie to jak zawsze plus dla Screamu.

Pamiętam, że w każdej części film raczył nas młodzieżowymi melodiami i straszył mroczną muzyką tak jest i tutaj nie można narzekać na muzykę i wszystko co z nią związanego. Efekty specjalne, to co mogę o nich powiedzieć to, że jest ich znacznie więcej niż w poprzednich częściach. Wybuchające domy i inne cuda zachwycą nas na pewno. Sama fabuła filmu przedstawia się interesująco mamy tutaj film o filmie. Czyli nasi bohaterowie grają w filmie i zaczynają ginąc na planie który niesamowicie przypomina miejsce akcji pierwszej części co zauważa nasza główna bohaterka, która uciekając przed naszym mordercą w białej masce wpada wprost na plan filmowy. Film niesamowicie utrzymuje klimat poprzednich części i pasuje do całej trylogii która razem tworzy niezapomniane widowisko.

Podsumowując: Film jest bardzo dobrą kontynuacją , i nie można obok niego przejść obojętnie.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: VIGGO

 
     
 ::GALERIA::