SPIS WEDŁUG REŻYSERÓW
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź

:: S ::

SAGAL BORIS
OMEGA MAN 

Salomon Mikael
SALEM'S LOT

Salva Victor
13TH GHOSTS
CHILD'S PLAY 2: SORRY JACK, CHUCKY'S BACK!
CLOWNHOUSE
JEEPERS CREEPERS
JEEPERS CREEPERS 2

Sánchez Eduardo
BLAIR WITCH PROJECT, THE

SANTOSTEFANO DAMON
I'LL ALWAYS WHAT YOU DID LAST SUMMER (RECENZJA 1)
I'LL ALWAYS WHAT YOU DID LAST SUMMER (RECENZJA 2)

Sargent Joseph
JAWS 4: THE REVENGE

SARGENTI MARINA
MIRROR MIRROR

Sato Sakichi
ICHI THE KILLER

Savini John
NIGHT OF THE LIVING DEAD '90

Sax Geoffrey
WHITE NOISE

ScIAMMA ALBERTO
LENGUA ASESINA, LA

Scott Ridley
ALIEN

Schaeffer Francis
HEADHUNTER

SCHLESINGER JOHN
BELIEVERS, THE

Schmidt Rob
WRONG TURN

Schmoeller David
PUPPET MASTER
TOURIST TRAP

SCHNAAS ANDREAS
ZOMBIE '90: EXTREME PESTILENCE

Schumacher Joel
8 MM

 Schwentke Robert
FLIGHTPLAN

SeGONZAC JEAN De
MIMIC 2

Sekuła Andrzej
CUBE 2: HYPERCUBE

SEPTIEN AL
WRONG TURN 2: DEAD END

Serra Jaume
HOUSE OF WAX (REMAKE)

SerraDOR NARCISO IBANEZ
PELICULAS PARA NO DORMIR: LA CULPA

SHAPIRO PAUL
SPRING BREAK: SHARK ATTACK

sheets podd
ZOMBIE BLOODBATH

Sherman Gary
POLTERGEIST 3: THE FINAL CHAPTER

 Shimizu Takashi
GRUDGE, THE

GRUDGE 2, THE( RECENZJA 1)
GRUDGE 2, THE (RECENZJA 2)

ShiRAISHI KOJI
KUCHISAKE-ONNA

Sholder Jack
12 DAYS OF TERROR
NIGHTMARE ON ELM STREET 2: FREDDY'S REVENGE
WISHMASTER 2

Shyamalan Night
SIXTH SENSE, THE

Simón Juan Piquer
SLUGS, MUERTE VISCOSA

Simpson Michael A.
SLEEPAWAY CAMP 2: UNHAPPY CAMPERS
SLEEPAWAY CAMP 3: TEENAGE WASTELAND

Simpson Peter R.
PROM NIGHT 3: THE LAST KISS

 Singer Bryan
APT PUPIL

 Singer CRAIG
DARK RIDE 

 SingH TARSEM
CELL, THE

Skogland Kari
CHILDREN OF THE CORN 666: ISAAC'S RETURN

SLADE DAVID
 HARD CANDY

SLAWNER LEIGHT
FRANKENSTEIN REBORN

Smith CARTER
RUINS, THE

 Smith Christopher
CREEP

 Smith MARK L.
VACENCY

Smithee Alan
HELLRAISER 4: BLOODLINE

Snyder Zack
DAWN OF THE DEAD (2004)

SoAVI MICHELE
DELLAMORTE DELLAMORE

SoFTLEY IAIN
SKELETON KEY

Sommers Stephen
VAN HELSING

Sono Shion
SUICIDE CLUB

SoAVI MICHELE
DELIRIA

 Spence Greg
CHILDREN OF THE CORN 4: THE GATHERING

Spielberg Steven
DUEL
JAWS

Spierig Michael
DAYBREAKERS
UNDEAD

Spierig Peter
DAYBREAKERS
UNDEAD

Stafford Langston
ILSA, HAREM KEEPER OF THE OIL SHEIKS

Standring Glenn
TRUTH ABOUT DEMONS, THE

Steinmann Danny
FRIDAY THE 13TH PART 5: A NEW BEGINNING

Stern Sandor
AMITYVILLE 4:THE EVIL ESCAPES

Stockage Steven
13TH CHILD

StockWELL JOHN
TURISTAS

StoPKEWICH LYNNE
KISSED

StRAUSE COLIN
ALIEN VERSUS PREDATOR 2: REQUIEM

StRAUSE GREG
ALIEN VERSUS PREDATOR 2: REQUIEM

Su-Chang Kong
R-POINT

 Sullivan Brett
GINGER SNAPS 2: UNLEASHEAD

 Sullivan TIM
2001 MANIACS

SUNDSTORM NEAL
HOWLING 5: THE REBIRTH

SYCHOWSKI BORIS von
SWIMMING POOL

SYKES BRAD
ZOMBIE CHRONICLES

SzAFRAŃSKI TOMASZ
DIABEŁ

Szwarc Jeannot
JAWS 2


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź