K O N K U R S Y  /  ARENA HORROR

.

   


:: KONKURSY ::


   

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie, zorganizowanym przez Wydawnictwo Rebis oraz www.arenahorror.pl. Do wygrania książki "Najmroczniejsza Ciemność".

:: PYTANIE ::

1. Podaj gdzie mieści się siedziba aliensgroup.pl

:: KRÓTKO O FIGURCE ::

Neca Toys wydała hitową figurkę Freddiego 2010

Dwadzieścia sześć lat Koszmar z ulicy Wiązów spedzał sen z powiek całemu pokoleniu; horror w którym występował jeden z najbardziej pamiętnych, złych bohaterow-Freddy Krueger. Teraz dzięki dyrektorowi Samuelowi Bayera oraz New Line Cinema koszmar powraca. Role Freddiego powierzono Jackiemu Earle Haley'owi, znanego jako Rorschach z filmu The Watchmen. Aby uczcić wydanie filmu oraz kulturowe odrodzenie ikony, NECA z dumą prezentuje całkiem nowe figury Koszmaru z ulicy Wiazów ! Gdzie możemy poznać Freddiego we własnej osobie ? Seria Nightmare zawiera 2 różne wersje Freddiego Kruegera: jedna przed poparzeniem oraz druga po. Fred Krueger "przed spaleniem" posiada wymienną prawą rekę, natomiast Freddy z brzytwami w rękawicy posiada dwie wymienne głowy. Każda z figur mierzy ok. 7 cali wysokości oraz jest w pełni ruchoma. Ilości ograniczone.


:: ORGANIZATORZY ::

  

 

.: REGULAMIN KONKURSU :.

1) Konkurs trwa od 30 marca do 16 kwietnia 2013.
2) Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkursy
@arenahorror.pl

2) W temacie wpisując "ALIENS - FREDDY 2010".
3) Jedna osoba może przysłać tylko jedno zgłoszenie.
4) Termin nadsyłania odpowiedzi:
30 marca do 16 kwietnia 2013.
5) Zwycięzcy zostaną powiadomiony stosownym mailem w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu, a nagrody roześlemy Pocztą Polską.
6) Nagrodę ufundowali:
Aliensgroup.pl
7) Z nadesłanych dobrych odpowiedzi, redakcja wylosuje zwycięzców, którzy otrzymają nagrody.
8) Oprócz odpowiedzi należy podać adres, na który wyślemy nagrody zwycięzcom. Maile bez adresu nie biorą udziału w losowaniu.
9) Nieodebranie przesyłki jest równoznaczne z zrzeczeniem się nagrody. Nie wysyłamy ponownie paczek.
10) Zgodnie z ochroną danych osobowych redakcja nie upublicznia danych zwycięzców, więc jeśli w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu nie otrzymacie maila o wygranej, prosimy spróbować szczęścia w następnych konkursach.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM POWODZENIA I  SZCZĘŚCIA W LOSOWANIU