K O N K U R S Y  /  ARENA HORROR
   


:: KONKURSY ::

         

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie, zorganizowanym przez Wydawnictwo Zysk oraz www.arenahorror.pl. Do wygrania książki "Requiem Dla Mordercy".

:: PYTANIE ::

1. Czy jest to kontynuacja, czy zupełnie nowy projekt?

Kilka słów o...

Carol, Deborah, Octavia, Leslie i Kate - przyjaciółki na zabój, "cudowna paczka". Dwadzieścia lat temu na szkolnej wycieczce w ich szeregach niespodziewanie pojawiła się śmierć - Carol zginęła na klifach Durdle Door. Czy morderczynią była jedna z jej przyjaciółek? A może był to jedynie nieszczęśliwy wypadek? Wydaje się, że po latach sprawa odeszła w niepamięć. Jest jednak ktoś, dla kogo przedawnienie nie istnieje.

Zaginięcie Deborah i śmierć Kate inicjują śledztwo, które prowadzi nadkomisarz Andrew Fenwick. Ścigając się z czasem, policjant próbuje schwytać mordercę, który rozpoczął polowanie na pozostałe kobiety...


:: ORGANIZATORZY ::

   

 

.: REGULAMIN KONKURSU :.

1) Konkurs trwa od 21 października do 20 listopada 2010.
2) Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkursy
@arenahorror.pl
2) W temacie wpisując "REQUIEM".
3) Jedna osoba może przysłać tylko jedno zgłoszenie.
4) Termin nadsyłania odpowiedzi:
21 października do 20 listopada 2010.
5) Zwycięzcy zostaną powiadomiony stosownym mailem w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu, a nagrody roześlemy Pocztą Polską.
6) Nagrodę ufundowali: www.arenahorror.pl
oraz Wydawnictwo Zysk
.
7) Z nadesłanych dobrych odpowiedzi, redakcja wylosuje zwycięzców, którzy otrzymają nagrody.
8) Oprócz odpowiedzi należy podać adres, na który wyślemy nagrody zwycięzcom. Maile bez adresu nie biorą udziału w losowaniu.
9) Nieodebranie przesyłki jest równoznaczne z zrzeczeniem się nagrody. Nie wysyłamy ponownie paczek.
10) Zgodnie z ochroną danych osobowych redakcja nie upublicznia danych zwycięzców, więc jeśli w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu nie otrzymacie maila o wygranej, prosimy spróbować szczęścia w następnych konkursach.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM POWODZENIA I  SZCZĘŚCIA W LOSOWANIU