[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]

24.12.2011: Zapraszamy do udziału w nowym konkursie świąteczno noworocznym.

13.12.2011: Zapraszamy do  odwiedzenia działu FILMY, w którym dodaliśmy nowe recenzje.

  

12.12.2011: Zapraszamy do udziału w nowych konkursach, w których możecie wygrać atrakcyjne nagrody.


 

12.12.2011: Wydawnictwo REBEL już niedługo wyda polską edycję gry Dungeon Lords - niezwykłej planszówki, w której gracze wcielają się w zarządców podziemi, zmuszonych bronić swoich włości przed najazdem tzw. bohaterów. Z tej okazji został zorganizowany niecodzienny konkurs:

http://wydawnictwo.rebel.pl/x.php/6,306/Wladcy-podziemi-konkurs.html

Konkurs podzielony jest na dwa etapy - w pierwszym uczestnicy proszeni są o wysłanie prac. W drugim etapie wszyscy internauci będą mogli głosować na wybrane przez organizatora prace i oceniać je. Autor pracy, która uzyska najwięcej punktów, otrzyma grę Władcy Podziemi w nagrodę. Ale to nie wszystko! Wśród osób oceniających zostanie wylosowana jedna, która również otrzyma grę Władcy Podziemi.

06.12.2011: Zapraszamy do odwiedzenia działu KOMIKSY, w którym dodaliśmy nowe recenzje.

  

03.12.2011: Chcesz otrzymać bilety na seans remake "Coś", który odbędzie się 5 grudnia o godz. 20:00 w CC Promenada w Warszawie. Chętnych, którzy chcieliby zobaczyć ten film prosimy o napisanie na maila konkursy@arenahorror.pl w temacie kino "coś". Prosimy również o podanie ilości osób, a także ich imion i nazwisk, ponieważ musimy stworzyć listę. Na maile czekamy do końca 04.12.2011.


[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]